سرخط خبرها
خانه / درباره IRIC Smart Solutions
IRIC Smart Solutions
IRIC Smart Solutions

درباره IRIC Smart Solutions

IRIC Smart Solutions

با عبور از انقلاب صنعتی، دیگر عامل رشد سازمان‌ها، محدود به سرمایه و نیروی انسانی نمی‌باشد. بلکه یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر رشد همه جانبه سازمان‌های عصر حاضر، دانش ایجاد شده به واسطه نیروی انسانی است.

شرکت هوش‌کاوان فناوری نوین آیریک (فراز پویا سیستم هوشمند سابق)، شرکتی دانش بنیان می‌باشد که با جذب کارشناسان خبره در حوزه های تخصصی هوشمندسازی، اتوماسیون، اینترنت اشیا، RFID و سیستم‌های هوشمند خدمات خود را در قالب مشاوره، اجرا، آموزش، نظارت و پشتیبانی ارائه می‌نماید.

از آن­جایی که شرکت ­هوش­‌کاوان فناوری نوین آیریک (هفنا) (IRIC Smart Solutions) فلسفه وجودی خود را بر «ارائه راه­کارهای نوین و خلاقانه در جهت بهبود زندگی انسان­ها با حفظ سلامت محیط زیست» می­‌داند، سعی شده است این شعار در تمامی فعالیت­ها، محصولات و خدمات شرکت نهادینه شود و امیدواریم بتوانیم راه­حل­هایی را ارائه دهیم که به بهبود شرایط محیط شهری محیط زیست کمک شایانی بکند.

خانه هوشمند آیریک (IRIC)

سیستم خانه هوشمند IRIC محصولی دانش‌بنیان که توسط کادری مجرب از کارشناسان الکترونیک، نرم افزار و مکاترونیک در چند سال اخیر ساخته و بهینه شده است. سیستم مذکور شامل ۲ سال گارانتی تعویض می‌باشد که با توجه به بومی بودن شرکت، نسبت به برندهای مختلف خارجی امکان پشتیبانی و خدمات­‌دهی بیشتری را داراست.

همچنین با توجه به طراحی اصولی مبنی بر کاهش هزینه، با استفاده از امکانات، ایده‌­ها و الگوریتم­های مختلف قیمت تمام شدۀ محصول تا حد بسیار زیادی نسبت به برندهای دیگر با امکانات و کیفیت مشابه پایین­‌تر می­باشد. از طرف دیگر با توجه به این‌که دانش‌بنیان می­‌باشد، مزایای معاف از مالیاتی در کاهش قیمت تمام شدۀ محصول بدون کم کردن از کیفیت آن لحاظ شده است.

یکی دیگر از مزایای سیستم خانۀ هوشمند IRIC نسبت به برندهای خارجی، قابلیت شخصی سازی متناسب با خواسته‌ی کاربر می باشد که در نمونه های خارجی یا شدنی نیست، یا از نظر زمان و هزینه به صرفه نیست.

از مواردی که می‌توان به شخصی‌سازی یا سفارشی‌سازی اشاره کرد؛ تغییرات ظاهری، مثل انواع فریم‌های استیل، چرم، چوب، نقش نگاری شده و تغییر رنگ‌بندی یا تصویر آیکون‌ها هنگام سفارش اشاره کرد. همچنین شخصی‌سازی و سفارشی‌سازی‌های فنی و امکانات متناسب با شرایط کاربر انجام پذیر است.